WYPRAWY ADVENTURE TRAVEL - NAMIBIA

WYBIERZ JEDNĄ Z DWÓCH, 8-DNIOWYCH PRZYGÓD, ZAPLANOWANYCH TAK, ABY KAŻDA WYKORZYSTAŁA WALORY, PÓŁNOCNY I POŁUDNIA NAMIBII.

ZAPISZ SIĘ TERAZ
cKh-njyq3d0
TWOJA AFRYKAŃSKA PRZYGODA

Namibia, ukryta w niemal zapomnianej części Afryki, do dziś zachowała swoje tajemnice. Ogromny i tajemniczy kraj oferuje to, co najciekawsze na kontynencie – najstarszą pustynię, najwyższą wydmę, czy największą populację gepardów. To kraina pełna cudów, wciąż czekających na odkrycie.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
WYBIERZ TRASĘ SWOJEJ PRZYGODY
TRASA PÓŁNOCNA - WYBRZEŻE I DZIKA FAUNA
Wyprawa skoncentrowana na bogatej faunie i florze Namibii, wiedzie przez Park Narodowy Etosha, gdzie można podziwiać dzikie zwierzęta w ich naturalnym środowisku.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
TRASA POŁUDNIOWA - WYDMY I PIĘKNE KRAJOBRAZY
Wyprawa łączy podziwianie ogromnej populacji ptaków w Namibii ze zwiedzaniem niezwykłych formacji geologicznych. Prowadzi przez pustynie Namib i Kalahari oraz park narodowy Namib-Naukluft.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
GALERIA ZDJĘĆ - NAMIBIA

Zapoznaj się z tym, czego możesz doświadczyć podczas wyprawy Land Rover Adventure Travel Namibia.

GALERIA ZDJĘĆ
NAMIBIA – CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA
OGÓLNIE

Kto obsługuje wycieczki?

Program Land Rover Experience Adventure Travel Namibia jest obsługiwany przez firmę Agentur für Promotion und Service GmbH (APS) oraz Land Rover Experience Germany, którym licencji i autoryzacji udziela Jaguar Land Rover. Dokonując rezerwacji, zawrzesz umowę z APS GmbH.Kto prowadzi samochód?

Ty! Będzie do dyspozycji zespół doświadczonych instruktorów Land Rovera, którzy zapewnią fachowe wskazówki i naukę, ale ty zasiadasz za kierownicą najnowszych modeli Land Rovera.


W jakim języku będzie odbywać się komunikacja podczas wypraw?

Językiem komunikacji gospodarzy i instruktorów podczas programu jest język angielski.

CENA

Czy muszę wykupić dodatkowe ubezpieczenie, aby uczestniczyć w wyprawie?

Zalecamy wykupienie kompleksowej polisy ubezpieczenia podróży.Co jest wliczone w cenę wyprawy?

W ogólny koszt wliczone są następujące elementy: wszystkie czynności związane z prowadzeniem samochodu, zakwaterowanie, śniadanie, lunch i kolacja, napoje do posiłków oraz transfery z lotniska i na lotnisko w Windhuk (wspólne przejazdy dla całej grupy). Dokładna lista wliczeń w cenę znajdują się w planie wycieczki. Zwracamy uwagę że ze względu na zasady prowadzenia pojazdów, alkohol będzie serwowany tylko do kolacji w ograniczonych ilościach. Napoje bezalkoholowe wliczone w cenę wszystkich posiłków.Co nie jest wliczone w cenę?

Loty, opłaty wizowe (jeśli są wymagane), szczepienia, ubezpieczenie podróżne, napiwki, wszystkie wydatki osobiste (np. Minibar w hotelu, zabiegi spa itp.) oraz wszelkie dodatkowe koszty przed podróżą lub po podróży, które odbiegają od programu.

JAZDA

Nigdy wcześniej nie prowadziłem pojazdu z napędem na obie osie w terenie, czy mogę w związku z tym uczestniczyć w wycieczkach?
Oczywiście - wszystkie zadania związane z prowadzeniem pojazdu są przeznaczone dla kierowców o różnych umiejętnościach. Do dyspozycji będzie nasz instruktor Jaguar Land Rover Experience, który zapewni fachowe wskazówki i wsparcie.Jaki pojazd będę prowadził?

Goście będą jeździć modelem Land Rover Discovery.Czy pojazdy wyposażone są w ręczne czy automatyczne przekładnie?

Wszystkie pojazdy mają automatyczną skrzynię biegów.Jakie są wymogi dotyczące prawa jazdy i minimalnego wieku uczestników?

Wszyscy kierowcy muszą mieć co najmniej 19 lat i posiadać ważne prawo jazdy od co najmniej jednego roku. Wymagane jest międzynarodowe prawo jazdy.Czy muszę spełniać jakieś wymagania, co do poziomu sprawności fizycznej, by uczestniczyć w jazdach?

Należy upewnić się, czy nie istnieją jakieś okoliczności, które mogłyby stanowić przeszkodę w bezpiecznym udziale w jazdach. Należą do nich chroniczne problemy z kręgosłupem (lub podobne schorzenie), zaburzenia psychiczne, które mogą upośledzać zdolność prowadzenia pojazdu, czy dyskwalifikująca wada wzroku, ciąża lub problemy z sercem.Ile osób będzie jechać w każdym pojeździe?

Na jeden pojazd przypadać będzie dwóch gości. Na życzenie w pojeździe możne podróżować trzecia i czwarta osoba.Czy mogę na wyprawę zabrać własnego Land Rovera?

Nie jest możliwe uczestnictwo we własnym pojeździe z powodu dodatkowych trudności z ubezpieczeniem.

PODRÓŻ

Jeśli wyjeżdżam bez partnera, oznacza to, że będę jechał sam w pojeździe?

Nie. Jako pojedynczy uczestnik będziesz pokonywał trasę wraz z innym gościem w jednym samochodzie. Jednak podczas całej wyprawy będziesz miał swój własny pokój hotelowy.


Czy w wycieczkach mogą uczestniczyć dzieci?

Zasadniczo w wycieczkach mogą uczestniczyć dzieci powyżej 14 roku życia, ale prosimy o kontakt z APS w celu uzyskania dalszych informacji i omówienia indywidualnych wymagań.Czy mogę zarezerwować całą wyprawę dla grupy prywatnej?

Tak, chętnie zorganizujemy prywatną wyprawę zarezerwowaną dla grupy 10 lub więcej osób. Program można modyfikować i dostosować do potrzeb grupy.Czy podróżujemy w konwoju?

Tak, zazwyczaj będziemy podróżować w konwoju, korzystając z komunikacji radiowej między pojazdami.Ile osób maksymalnie liczy grupa?  

Aby zapewnić komfort i bardziej kameralne wrażenia, grupy każdej wyprawy liczą maksymalnie (i minimalnie) 10 gości (dwie osoby na pojazd).Czy potrzebuję wizy?

APS GmbH odpowiada za wcześniejsze poinformowanie o przepisach paszportowych, wizowych i dotyczących zdrowia. Jeśli do otrzymania wizy niezbędne jest zaproszenie, poinformuj o tym firmę APS GmbH, która ci to zapewni. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź: www.worldtravelguide.net/guides/africa/namibia/passport-visa/Jaka waluta jest używana w Namibii?

Lokalną walutą jest dolar namibijski (NAD).Chcielibyśmy przedłużyć naszą podróż o kilka dni, czy możemy to zrobić?

Oczywiście. APS GmbH z przyjemnością pomoże Ci zaplanować dodatkowy czas przed podróżą lub po niej i dokonać rezerwacji zgodnie z ustaleniami. Skorzystaj z adresu e-mail expeditions@landrover-experience.de lub zadzwoń +49 (2058) 77 80 994 (09:00 - 17:00 (CET), od poniedziałku do piątku. Mogą obowiązywać opłaty lokalnego operatora.Czy wymagane są szczepienia?

Informacje na temat zalecanych lub wymaganych szczepień dla odpowiednich obszarów Afryki można znaleźć tutaj: https://www.worldtravelguide.net / guide / africa / namibia / health /Z kim mogę się skontaktować, jeśli potrzebuję pomocy przy rezerwacji lotu lub ubezpieczenia podróży?

APS GmbH chętnie pomoże w rezerwacji lotów i ubezpieczeniu podróży. Poinformują Cię również o wszelkich możliwych zmianach przed odlotem.Kontakt:
Land Rover Experience Germany
c/o APS - Agentur für Promotion
und Service GmbH,
Am Sportplatz 26A, 42489, Wülfrath.


E-mail: expeditions@landrover-experience.de
Telefon: +49 (2058) 77 80 994
(09.00 - 17.00 (czas środkowoeuropejski), od poniedziałku do piątku.
Mogą obowiązywać opłaty lokalnego operatora.


Faks: +49 (2058) 77 80 990Czy są jakieś wymogi dotyczące rodzaju bagażu?

Nie podajemy żadnych konkretnych zaleceń dotyczących rodzaju bagażu - pojazdy mogą pomieścić zarówno walizki, jak i torby podróżne.Czy obowiązuje wieczorowy strój oficjalny?

Preferowany jest swobodny styl casual.Co się stanie, jeśli liczba rejestracji uczestników wyprawy nie osiągnie liczby minimalnej? Czy zostanie anulowana?

Minimalna wielkość grup podczas wszystkich podróży do Namibii to 10 osób. Staramy się nie anulować żadnej z naszych wypraw, ale w niektórych przypadkach może to być nieuniknione. Firma APS może odstąpić od umowy o udziale w imprezie turystycznej, jeśli liczba uczestników nie zostanie osiągnięta do 31 dni przed startem imprezy i jeżeli w opisie wyprawy APS podana jest minimalna liczba uczestników. Oświadczenie o odstąpieniu zostanie przesłane niezwłocznie, a depozyt natychmiast zwrócony. Więcej informacji w regulaminie.Czy trasy podróży i zakwaterowanie są potwierdzone?

Trasa i zakwaterowanie mogą ulec zmianie w wypadku braku miejsc. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany trasy i zakwaterowania i zastąpienia ich wariantem alternatywnym.

Ważna uwaga
Pokazane tutaj zdjęcia służą wyłącznie celom ilustracyjnym i jeśli zachodzą jakiekolwiek rozbieżności dotyczące programu, pisemny plan trasy zostanie przyjęta jako bardziej precyzyjna interpretacja wyprawy. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany trasy podróży i / lub zastąpienia organizatora wycieczek.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
Śledź na bieżąco najnowsze wiadomości o wyprawach Adventure Travel
KATALOGI I CENNIKI
Dowiedz się więcej o samochodach Land Rover
JAZDA TESTOWA
Umów się na jazdę próbną u najbliższego przedstawiciela
KONFIGURATOR
Skorzystaj z naszego konfiguratora online aby stworzyć swój idealny pojazd