Land Rover Discovery w abonamencie Premium Lease
  już od 2.599 zł netto/mies.

  Wpłata wstępna: 0%
  Rata miesięczna: 1% netto/mies.
  Okres użytkowania: 36 miesięcy
  Limit przebiegu: 20.000 km rocznie


  OTRZYMAJ INDYWIDUALNĄ OFERTĘ

  • Inteligentne składanie tylnych foteli

   Legendarna wszechstronność kabiny modelu Discovery jest uwydatniona poprzez łatwo konfigurowalne, opcjonalne 7-osobowe wnętrze o niespotykanym komforcie z mnóstwem schowków i sprytnie wykorzystaną przestrzenią. System inteligentnego składania foteli pozwala na dowolną konfigurację siedzeń w drugim i trzecim rzędzie używając przełączników zlokalizowanych w bagażniku, na głównym ekranie dotykowym lub zdalnie za pomocą twojego smartfona.

  • Nowoczesne, 7-osobowe wnętrze

   Nowoczesne i luksusowe wnętrze modelu Discovery zapewnia najwyższy komfort podróżowania nawet 7 dorosłym osobom dzięki opcjonalnemu 3 rzędowi foteli. Największy w klasie bagażnik o pojemności do 2406 litrów oraz niezliczona ilość schowków daje Ci pewność, że zmieścisz do niego wszystkie potrzebne rzeczy, niezależnie od potrzeb.

  • Najlepsze zdolności terenowe w klasie

   Discovery to nie tylko nowoczesny "SUV", potrafi znacznie więcej - świetnie radzi sobie nawet w najtrudniejszym terenie. Jego zdolność holowania na poziomie 3500 kg oraz systemy wspomagające jazdę pozwalają być mu o duży krok przed rywalami. Zoptymalizowana geometria w połączeniu z unikalnymi technologiami marki Land Rover zapewniają, że dostarcza zdecydowanie najlepsze możliwości terenowe w swojej klasie.

  Technologia

  • SYSTEM MULTIMEDIALNY
   SYSTEM MULTIMEDIALNY

   System multimedialny Touch Pro przenosi łączność i rozrywkę nowego Discovery na najwyższy poziom - 10" ekran dotykowy wysokiej rozdzielczości, obsługa Apple Car-Play, Android Auto czy lokalny router Wifi połączą Twoje Discovery z urządzeniami peryferyjnymi i światem zewnętrznym.

  • DYNAMICZNE JEDNOSTKI NAPĘDOWE
   DYNAMICZNE JEDNOSTKI NAPĘDOWE

   Niemal 5-metrowe Discovery na drodze jest zwinne niczym kompaktowy SUV - wszystko za sprawą zaawansowanych technologicznie silników cztero- i sześciocylindrowych Ingenium Diesel oraz benzynowych o mocy 240-300KM, połączonych z 8-biegową skrzynią biegów ZF.

  • Holowanie

   Discovery pozwala holować przyczepę o masie własnej wynoszącej nawet 3500 kilogramów przewyższając konkurencję. Dostępne elementy dodatkowe takie jak, elektrycznie wysuwany hak holowniczy lub asystent holowania wynoszą możliwości holownicze Discovery na zupełnie inny poziom.

  • BEZKONURENCYJNY W KAŻDYM TERENIE
   BEZKONURENCYJNY W KAŻDYM TERENIE

   Discovery podnosi poprzeczkę w zakresie właściwości terenowych - nawet 283mm prześwitu i 900mm głębokości brodzenia mówią same za siebie. Za sprawą systemu Terrain Response 2, opcjonalnego reduktora i zawieszenia pneumatycznego Discovery jest zawsze gotowy, aby zjechać z utwardzonej nawierzchni i stawić czoła każdej przeszkodzie, która pojawi się na horyzoncie.

  • SYSTEMY WSPOMAGAJĄCE KIEROWCĘ
   SYSTEMY WSPOMAGAJĄCE KIEROWCĘ

   Discovery posiada szereg opcjonalnych systemów wspierających kierowcę dla poprawy bezpieczeństwa Twojego i Twoich pasażerów. Wyposażony w najbardziej innowacyjne technologie takie jak Autonomiczne hamowanie awaryjne (AEB), Adaptacyjny tempomat, System rozpoznawania znaków (TSR) czy Asystent parkowania pomoże Ci w większości sytuacji drogowych oraz podczas jazdy nocą.

  • activity key

   Activity Key to solidna i całkowicie wodoszczelna opaska na rękę, która pozwala ci uprawiać wiele sportów – od akrobacji spadochronowych po pływanie – nie rozstając się z kluczykiem od samochodu. Możesz z niego skorzystać, aby zamknąć lub otworzyć swój samochód. Activity Key został przetestowany w licznych ekstremalnych warunkach, dzięki czemu działa nawet w wodzie o głębokości do 30 m oraz w temperaturach od -40° C do +85° C.