45 LAT BRYTYJSKIEGO DESIGNU
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
CjqjubWHaIo
25 lat Discovery

Celebrujemy Waszymi unikalnymi historiami nasz unikalny model

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
MjQgxzwcyk0
Above and beyond

Od szkicu na piasku po legendę użyteczności i wszechstronności.

Zobacz film
DZIEDZICTWO
Stworzylśmy samochód, który pozowlił czuć się pewnie w każdym terenie, zapoczątkowaliśmy nim również zupełnie nową generację poszukiwaczy przygód
WYKONANIE
Nasze unikalne podejście, którego nie widać to łączenie technologii z tradycją dbania o detale przy produkcji każdego Land Rovera.
PODRÓŻE
Nasza rekordowa liczba wypraw w nieznane demonstruje pełnął genezę marki Land Rover i posiadaczy samochodów naszej marki.
PRZYSZŁOŚĆ
Podróże w nieodkryte terytoria to zawsze jest ekscytacja. Nasza przyszłość bazuje właśnie na tym odczuciu. Innowacje widzimy jako możliwość odkrywania coraz to nowych horyzontów.
DZIEDZICTWO
Niewiarygodna podróż

Land Rover zawsze towarzyszył niewiarygodnym odkryciom. Tak wyglądała też pierwsza lądowa przeprawa z Londynu do Singapuru w 1955roku.

ORYGINALNOŚĆ IDEI

W roku 1947 mężczyzna na walijskiej plaży narysował szkic samochodu, który przeszedł później do historii motoryzacji. Samochodem tym był Land Rover i przyczynił się w znacznym stopniu do odkrywania nowych niezdobytych dotąd miejsc.

WYKONANIE
Perfekcyjne ustawienie
Terrain Response® monitoruje bezustannie warunki jazdy optymalizując nastawy samochodu aby w jaki najlepszym stopniu dopasować go do panujących warunków.
Niezrównana lekkość
Bycie silnym nie oznacza bycie ciężkim. Jesteśmy czołowym producentem samochodów wykorzystujących aluminiowe nadwozia. Ma to znaczacy wpływ na praktycznie wszystkie aspekty jazdy.
Przestrzeń silnikowa
Nasze silniki stworzone są aby jak najlepiej dopasować się do wymagań samochodów w jakich są używane. Stanowią również centrum uwagi inżynierów oraz są najważniejszym technologicznie elementem naszych samochodów.
Stabilny zrównoważony rozwój

Nasze plany na przyszłość są bardzo ambitne. Jesteśmy jednak w pełni świadomi iż działamy w środowisku, którego zasoby są znacznie ograniczone. Prowadzimy nasz biznes tak aby w jak najmniejszym stopniu ingerować w środowisko w którym działamy i się wywodzimy.

WIĘCEJ