RANGE ROVER VELAR

AWANGARDOWY SUV W ATRAKCYJNYM FINANSOWANIU PREMIUM LEASE

0% OPŁATY WSTĘPNEJ
OD 2.499 ZŁ NETTO/MIES.

Otrzymaj indywidualną ofertę

Range Rover Velar w abonamencie Premium Lease
bez opłaty wstępnej z ratą od 2.499 zł netto/mies.Range Rover Velar wyznacza nowy standard w zakresie innowacji i awangardowego wzornictwa.

Nowoczesną sylwetkę samochodu podkreślają reflektory Matrix-Laser LED czy wysuwane automatycznie klamki drzwi.
Wnętrze wykonane z materiałów najwyższej jakości wzbogacone zostało o system multimedialny Touch Pro Duo
składający się z dwóch 10-calowych ekranów dotykowych HD.

Wyjątkową linię nadwozia Range Rovera Velar uzupełniają dynamiczne jednostki napędowe,
w tym m.in. 2-litrowe silniki benzynowe oraz 300-konny Diesel V6.OTRZYMAJ INDYWIDUALNĄ OFERTĘ:

SYSTEM MULTIMEDIALNY
Wyjątkowy, nowy system multimedialny InControl Touch Pro Duo, posiada funkcjonalność i design jak żaden inny system. Dzięki niemu kierowca i pasażerowie mają stały dostęp do najważniejszych informacji i rozrywki. System został wyposażony w najnowsze i zaawansowane technologie abyś czerpał z podróży jak najwięcej.
INNOWACJE
Nowy Range Rover Velar zapewnia wydajność, wyrafinowanie i szybką reakcję na polecenia kierowcy dzięki szerokiej palecie zaawansowanych jednostek napędowych z rodziny Ingenium. Lekkie aluminiowe konstrukcje V6 i 4-cylindrowe zostały zaprojektowane aby sprostać wymaganiom kierowców przy jednoczesnym wykorzystaniu dużej części materiałów z recyklingu, mniejszej emisji CO2 oraz ograniczonemu spalaniu.
NA DRODZE
Pewna, komfortowa podróż pełna emocji. Innowacje, jak system Adaptive Dynamics oraz zawieszenie pneumatyczne które idealnie wybierają wszystkie nierówności zapewniając idealnie komfortową podróż oraz podniesienie zdolności terenowych. W efekcie, prowadzenie nowego Range Rovera Velar jest precyzyjne i pewne bez względu na panujące warunki otoczenia.
OFF-ROAD
W celu zapewnienia pewności podczas poruszania się po bezdrożach nowy Range Rover Velar został wyposażony w system kontroli zjazdu ze wzniesienia (Hill Descent Control) jako standard oraz w opcjonalny układ Terrain Response 2. Dodatkowo dzięki inteligentnemu i legendarnemu napędowi na 4 koła (4WD) marki Land Rover dysponujesz największymi możliwościami jazdy terenowej w tej klasie pojazdów.
FUNKCJE WSPOMAGAJĄCE KIEROWCĘ
Nowy Range Rover Velar oferuje mnóstwo standardowych i opcjonalnych funkcji wspomagających jazdę i parkowanie. Będąc dziełem najbardziej innowacyjnego myślenia, inżynierii i technologii, samochód pomoże kierowcy z łatwością uporać się z większością sytuacji w gęstym ruchu miejskim, na autostradach, na zwykłych drogach i parkingach.
KOMFORT I WYGODA
Dostępnych jest pięć różnych rodzajów wykończenia siedzeń materiałami premium wraz z wszechstronną, manualną lub elektryczną regulacją oraz takimi funkcjami, jak opcjonalna pamięć ustawień, podgrzewanie, wentylowanie oraz masaż.

Przykładowa kalkulacja dla modelu Range Rover Velar w cenie katalogowej 249 900 zł brutto: opłata wstępna 0%, okres użytkowania 36 miesiące, limit przebiegu 60.000km (przez cały okres najmu), rata miesięczna 2.499 zł netto/miesięcznie.
Powyższe ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.