Bądź na bieżąco
Nowy Range Rover

Jeśli chcesz na bieżąco otrzymywać najnowsze wiadomości na temat nowego Range Rovera, w tym informacje o pokazach przedpremierowych, wypełnij poniżej swoje dane.

Udostępniając te dane osobowe, wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie w celu przesyłania komunikatów marketingowych dotyczących marki Range Rover.

Swoją zgodę możesz w każdym momencie zmodyfikować lub wycofać. Więcej informacji na temat polityki ochrony danych firmy Jaguar Land Rover, w tym na temat egzekwowania praw przysługujących osobom, których dane dotyczą, można znaleźć w naszym oświadczeniu o ochronie danych osobowych..

Pola oznaczone * są wymagane.

1. Dane osobowe

2. Zgoda

Administratorem danych jest Inchcape JLR Poland sp. z o.o. z siedzibą przy Ul. Łopuszańska 38 B, 02-232 Warszawa.

 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych dotyczących produktów i usług Jaguar i Land Rover (komunikatów marketingowych oraz informacji dotyczących bezpieczeństwa i komfortu użytkowania pojazdów) przez: Producenta pojazdów, którym jest Jaguar Land Rover Limited z siedzibą w Coventry w Wielkiej Brytanii, ich Generalnego Importera, którym jest Inchcape JLR Poland sp. z o.o. oraz przez Dealerów sieci dealerskiej Jaguar Land Rover w Polsce, na telekomunikacyjne urządzenia końcowe z których korzystam:

Dane osobowe będą przetwarzane przez Inchcape JLR Poland sp. z o. o. w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie uzasadnionego interesu spółki Inchcape JLR Poland sp. z o. o., do czasu wyrażenia sprzeciwu lub wycofania zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są w Polityce Prywatności