NOWY RANGE ROVER SPORT

PIONIER INNOWACJI

ZOBACZ FILM
Nowy Range Rover Sport to przykład dla innych. Range Rover Sport pokazuje, czym jest luksus w sportowym wydaniu, dzięki wielu ekscytującym, innowacyjnym technologiom zapewniającym doskonałe osiągi na drodze, jak i uznane na świecie możliwości jazdy w terenie.

TECHNOLOGIA ZWIĘKSZAJĄCA MOŻLIWOŚCI PROJEKTANTÓW

Konstrukcja wyrafinowana z założenia, wyposażona we wpuszczone szyby i wykonana z wysoką precyzją. Technologie zwiększające możliwości projektantów wraz z płynnymi liniami i aerodynamicznym kształtem nowego Range Rovera Sport, z ukrytą boczną listwą wykończeniową i laserowo spawanym dachem, mają swój udział w opracowaniu nowoczesnej sylwetki bez żadnych nieciągłości.

AKTYWNA REDUKCJA HAŁASU

AKTYWNA REDUKCJA HAŁASU

Aktywna redukcja hałasu nowej generacji blokuje niepożądany hałas, dzięki czemu podróż jest przyjemnością. Mikrofony w każdym nadkolu wykrywają hałas. Procesory cyfrowe obliczają poziom dźwięku wymagany do usunięcia tych niepożądanych częstotliwości przez głośniki we wnętrzu i w zagłówkach.

SYSTEM AUDIO MERIDIAN SIGNATURE

Wyższa jakość dźwięku. Wydajny system audio Meridian Signature zapewnia wysoką wierność odtwarzania muzyki przez maksymalnie 29 głośników, głośnik niskotonowy oraz wzmacniacz o mocy 1430 W – tworząc intymne środowisko dźwiękowe i gwarantując czterem użytkownikom samochodu najdoskonalsze doznania akustyczne.

OCZYSZCZANIE POWIETRZA W KABINIE

System oczyszczania powietrza w kabinie Cabin Air Purification Pro wyznacza nowy poziom jakości powietrza we wnętrzu samochodu. Filtracja PM 2,5 i technologia nanoe™ X znacząco redukują nieprzyjemne zapachy oraz ilość bakterii i alergenów, w tym wirusa SARS-CoV-2, natomiast system zarządzania stężeniem CO2 poprawia samopoczucie i koncentrację kierowcy i pasażerów, monitorując i regulując poziom CO2 w kabinie. System może być obsługiwany zdalnie, co pozwala przygotować kabinę do jazdy przed podróżą.

UKŁAD KIEROWNICZY NA WSZYSTKIE KOŁA

WIĘKSZA PRĘDKOŚĆ

WIĘKSZA PRĘDKOŚĆ

Układ kierowniczy na wszystkie koła sprawia, że tylne koła skręcają nawet o 7,3° – co zwiększa stabilność nowego Range Rovera Sport przy większej prędkości poprzez skręcanie tylnych i przednich kół w tym samym kierunku.

CYFROWE REFLEKTORY LED

Cyfrowe reflektory LED z charakterystycznymi światłami do jazdy dziennej zapewniają doskonałą widoczność w nocy na odległość nawet 500 m. Każdy reflektor zawiera 1,3 mln układów Digital Micromirror Device, które dostosowują wiązkę tak, aby maskować nawet 16 obiektów. Dzięki temu zyskuje się optymalne natężenie oświetlenia oraz ogranicza do minimum ryzyko oślepienia innych użytkowników drogi.

NIE PRZESTAWAJ ODKRYWAĆ

GŁÓWNE ATUTY

GŁÓWNE ATUTY

Jazda na wyższym poziomie.
RANGE ROVER SPORT – MODELE

RANGE ROVER SPORT – MODELE

Zobacz pełną gamę modeli.
SPECYFIKACJE

SPECYFIKACJE

Zobacz fakty i liczby.

*Badanie Texcell przeprowadzone w 2020 r. dla firmy Panasonic, wyniki dostarczone przez firmę Panasonic.