Range Rover Evoque zdjęcie przodu z bokiem

RANGE ROVER EVOQUE


CZAS WYJŚĆ Z TŁUMU. TERAZ DOSTĘPNY RÓWNIEŻ JAKO HYBRYDA TYPU PLUG-IN. JAZDA TESTOWA POBIERZ CENNIK I KATALOG

DESIGN NADWOZIA

Range Rover Evoque jest wyrazisty i wyrafinowany. Jego niepowtarzalne linie budują asertywny wizerunek.

Kliknij, aby odkryć
Range Rover Evoque zdjęcie boku

PROJEKT WNĘTRZA

Niezakłócone powierzchnie i starannie dobrana paleta najwyższej jakości materiałów tworzą idealne otoczenie.

Range Rover Evoque zdjęcie wnętrza
Range Rover Evoque zdjęcie klamki

SZLACHETNE MATERIAŁY

Dostępna jest gama nowoczesnych materiałów wykończeniowych, które jeszcze bardziej podniosą walory wnętrza Twojego Range Rovera Evoque. Wszystkie z nich zapewniają wysoki poziom komfortu i stylu, który zaspokoi nawet najbardziej wymagające gusta.
Range Rover Evoque zdjęcie skrzyni biegów

DZIELONY PODŁOKIETNIK

We wnętrzu Range Rovera Evoque znajdziesz rozwiązania, które po prostu mają sens – takie jak konsola środkowa ze schowkiem i dzielony podłokietnik. Dzięki nim Twoja przestrzeń zapewnia wygodę i elastyczność.
Range Rover Evoque zdjęcie tapicerki

SIEDZENIA

Wnętrze Range Rovera Evoque zapewnia najwyższy komfort dzięki podgrzewanym i chłodzonym przednim fotelom, które pozwalają dostosować temperaturę do Twoich preferencji.

GŁÓWNE ZALETY

Range Rover Evoque zdjęcie wyświetlacza

TECHNOLOGIA

Range Rover Evoque jest w pełni przygotowany do aktywnego życia w mieście XXI wieku. Innowacyjne funkcje, takie jak system multimedialny Pivi, Apple Carplay®1 i Android AutoTM2, zapewniają lepszą łączność, a intuicyjny dotykowy ekran sprawia, że obsługa staje się niezwykle prosta. Dodatkowo system audio MeridianTM Surround Sound System zapewnia wrażenia rodem z sali koncertowej podczas każdej przejażdżki.
Biały Range Rover Evoque zdjęcie przodu z bokiem

MOŻLIWOŚCI

To dowód na to, że możliwe jest połączenie wygody w codziennym użytkowaniu i możliwości terenowych. Range Rover Evoque jest wyposażony w inteligentne systemy Terrain Response 2 oraz All Terrain Progress Control, dzięki którym z łatwością poradzisz sobie z każdą zmianą warunków pogodowych lub nawierzchni.
Range Rover Evoque zdjęcie tyłu z bokiem

OSIĄGI

Range Rover Evoque daje Ci poczucie mocy i pełnej kontroli. Dostępna gama układów napędowych spełni Twoje oczekiwania – niezależnie od tego, czy zależy Ci na satysfakcji z prowadzenia, czy na niższym zużyciu paliwa. Co więcej, system Adaptive Dynamics zapewnia doskonałe prowadzenie i panowanie nad pojazdem.

WYBIERZ SWÓJ MODEL EVOQUE

Który Range Rover Evoque najlepiej pasuje do Ciebie?

Zielony Range Rover Evoque zdjęcie przodu z bokiem

RANGE ROVER EVOQUE SE

Range Rover Evoque SE charakteryzuje się nowoczesnym stylem, 20-calowymi obręczami kół oraz 10-calowym ekranem dotykowym systemu multimedialnego Pivi Pro3. We wnętrzu możesz słuchać muzyki dokładnie tak, jak chcieli tego artyści, dzięki 11-głośnikowemu systemowi audio MeridianTM Sound System.
Range Rover Evoque R-DYNAMIC S zdjęcie przodu z bokiem

RANGE ROVER EVOQUE R‑DYNAMIC S

Wyselekcjonowane dodatkowe elementy modelu Range Rover Evoque R-Dynamic S obejmują adaptacyjny tempomat oraz podgrzewane, elektryczne, składane lusterka z funkcją doświetlania podłoża. Wewnątrz znajdziesz elektrycznie sterowane przednie fotele z 12-kierunkową regulacją oraz tylną kanapę składaną
w proporcjach 40:20:40 ze skórzaną tapicerką, które zapewniają najwyższy komfort i styl.
Range Rover Evoque R-DYNAMIC SE zdjęcie przodu z bokiem

RANGE ROVER EVOQUE R‑DYNAMIC SE

Bogate wyposażenie Range Rovera Evoque R-Dynamic SE obejmuje reflektory Premium LED z funkcją świateł do jazdy dziennej, fotel kierowcy z pamięcią ustawień oraz
20-calowe aluminiowe obręcze kół. Zyskasz ponadto dodatkową pewność siebie, jaką daje pakiet systemów wspomagających kierowcę.
Range Rover Evoque R-DYNAMIC HSE zdjęcie przodu z bokiem

RANGE ROVER EVOQUE R‑DYNAMIC HSE

Range Rovera Evoque R-Dynamic HSE wyposażono w reflektory Matrix LED i 20-calowe obręcze kół z wykończeniem Diamond Turned. W ten sposób z pewnością przyciągniesz uwagę na drodze. Zrelaksuj się i daj się ponieść muzyce dzięki systemowi audio MeridianTM Sound System. Dodatkowe inteligentne funkcje zawarte w pakiecie systemów wspomagających kierowcę pomogą Ci się zrelaksować podczas podróży.
Range Rover Evoque Bronze Collection zdjęcie przodu z bokiem

RANGE ROVER EVOQUE BRONZE COLLECTION

Range Rover Evoque Bronze Collection stanowi wyraz wyrafinowania. Jest dostępny w kolorach Carpathian Grey, Santorini Black i Seoul Pearl Silver z unikatowym kontrastowym dachem Corinthian Bronze oraz 20-calowymi obręczami kół w kolorze Satin Dark Grey. Dodatkowo otrzymasz podświetlane listwy progowe z oznaczeniem Range Rover.
Range Rover Evoque Autobiography zdjęcie przodu z bokiem

RANGE ROVER EVOQUE AUTOBIOGRAPHY

Range Rover Evoque Autobiography bazuje na modelu R-Dynamic HSE. Tę wersję cechują oznaczenia w kolorze Burnished Copper, 21-calowe obręcze kół oraz czarne elementy zderzaków, progów i listew bocznych. Luksusowe akcenty mają swoją kontynuację we wnętrzu, gdzie znalazły się pikowane, perforowane fotele ze skóry Windsor oraz rozszerzony pakiet wykończeń skórzanych.

DOSTĘPNY Z TECHNOLOGIĄ HYBRYDY TYPU PLUG-IN

Range Rover Evoque Plug-in Hybrid łączy 3-cylindrowy, 1,5-litrowy silnik benzynowy z silnikiem elektrycznym, zapewniając łączną moc 309 KM. Jazda jest możliwa zarówno w trybie hybrydowym, jak i całkowicie elektrycznym.

NIE PRZESTAWAJ ODKRYWAĆ

Zielony Range Rover Evoque zdjęciu przodu z bokiem

GŁÓWNE ATUTY

Odkryj, co Range Rover Evoque może Ci zaoferować – w tym technologię zastosowaną wewnątrz samochodu, możliwości, osiągi i wiele więcej.
Range Rover Evoque modele

RANGE ROVER EVOQUE – MODELE

W tym miejscu znajdziesz pełną gamę modeli z szerokim wyborem doskonałych opcji wzornictwa, osiągów, systemów wspomagających i dostępnych technologii.
Czarny Range Rover Evoque zdjęcie przodu z bokiem

SPECYFIKACJE

Poznaj najdrobniejsze szczegóły. Dowiedz się więcej o osiągach, wymiarach i zużyciu paliwa.
Range Rover Evoque zdjęcie z dodatkami

OPCJE i AKCESORIA

Stylowy, wytrzymały i praktyczny: spersonalizuj swój egzemplarz Range Rovera Evoque dzięki szerokiej gamie akcesoriów zewnętrznych i wewnętrznych.

†† Zobacz dane WLTP.

Podane dane uzyskano na podstawie oficjalnych testów producenta przeprowadzonych zgodnie z przepisami UE z całkowicie naładowanymi akumulatorami. Tylko dla celów porównawczych. Rzeczywiste dane mogą się różnić. Poziom emisji CO₂, zużycie paliwa i energii oraz zasięg mogą się różnić w zależności od takich czynników jak styl jazdy, warunki otoczenia, obciążenie, koła, zainstalowane akcesoria, rzeczywista trasa i stan akumulatorów. Dane dotyczące zasięgu odnoszą się do pojazdu produkcyjnego na znormalizowanej trasie.

1 Twój pojazd jest przygotowany do obsługi Apple CarPlay. Możliwość korzystania z usług Apple CarPlay jest zależna od ich dostępności w danym kraju. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay.
2 Twój pojazd jest przygotowany do obsługi Android Auto. Możliwość korzystania z usług Android Auto jest zależna od ich dostępności w danym kraju. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę https://www.android.com/auto/.
3 Connected Navigation będzie wymagać dalszej subskrypcji po okresie początkowym wskazanym przez Dealera Land Rover.
4 Wybranie opcji przesuwanego dachu panoramicznego spowoduje zmniejszenie przestrzeni nad głowami z przodu i z tyłu pojazdu.

Wyposażenie opcjonalne i jego dostępność mogą się różnić w zależności od specyfikacji pojazdu (modelu i konkretnego układu napędowego) lub też mogą wymagać zainstalowania wyposażenia dodatkowego. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z lokalnym Dealerem lub skonfiguruj swój pojazd online.

Kierowcy powinni korzystać z funkcji dostępnych w samochodzie tylko wtedy, gdy jest to bezpieczne. Kierowcy muszą przez cały czas utrzymywać pełną kontrolę nad pojazdem.

Funkcje Pivi oraz InControl, funkcje opcjonalne, usługi oferowane przez osoby trzecie oraz ich dostępność są zależne od rynku. Aby uzyskać informacje o ich dostępności na lokalnym rynku i poznać pełne warunki korzystania, skontaktuj się z Dealerem Land Rover. Niektóre funkcje wymagają odpowiedniej karty SIM z odpowiednią umową na transmisję danych, która będzie wymagać dalszej subskrypcji po początkowym okresie wskazanym przez Dealera. Nie można zagwarantować połączenia z siecią komórkową we wszystkich lokalizacjach. Informacje i obrazy wyświetlane w związku z korzystaniem z technologii InControl, w tym poszczególne ekrany lub ich sekwencje, podlegają aktualizacjom oprogramowania, mechanizmom kontroli wersji oraz innym zmianom systemowym/wizualnym zależnym od wybranych opcji. Amazon, Alexa i wszystkie powiązane logo to znaki towarowe firmy Amazon.com, Inc. lub jej podmiotów zależnych. Niektóre funkcje Alexa są uzależnione od technologii inteligentnego domu. Korzystanie z Amazon Alexa wymaga konta Amazon.

Apple CarPlay jest znakiem towarowym firmy Apple Inc. Mogą obowiązywać warunki Apple Inc. dla użytkowników końcowych.

Android Auto to znak towarowy firmy Google LLC.

„Meridian” jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Meridian Audio Ltd. Trifield, a „three fields device” jest znakiem towarowym firmy Trifield Productions Ltd.