WYBIERZ ODPOWIEDNIĄ MOC
DLA CIEBIE

Ładowanie hybrydy PHEV

Czy wiesz, że sposób, w jaki jeździsz, gdzie jeździsz i jak daleko jeździsz, może mieć duży wpływ na osiągi i wydajność Twojego pojazdu? Na przykład, regularne dojazdy do pracy w korkach będą zazwyczaj korzystać z innego rodzaju mocy niż regularne podróże po autostradach lub częste holowanie.


Tutaj pomożemy Ci znaleźć odpowiednie dopasowanie do Twoich potrzeb.

RODZAJE NAPĘDÓW LAND ROVERA

Czym jest samochód elektryczny

CZYM JEST SAMOCHÓD ELEKTRYCZNY

Pojazdy elektryczne są napędzane silnikiem elektrycznym i akumulatorem. Zamiast tankować na stacji benzynowej, samochód można ładować za pośrednictwem domowego punktu ładowania. W podróży można korzystać z szybkiego ładowania prądem stałym na publicznych stacjach ładowania.
Czym jest elektryczna hybryda (phev)?

CZYM JEST ELEKTRYCZNA HYBRYDA (PHEV)?

Pojazdy hybrydowe typu plug-in (PHEV) łączą silnik benzynowy z silnikiem elektrycznym, co oznacza, że domowy punkt ładowania jest opcjonalny. Pozwala to na przejście od czysto elektrycznych dojazdów do pracy z zerową emisją spalin do połączenia silnika benzynowego i elektrycznego na dłuższych trasach.
Czym jest miękka hybryda (mhev)?

Czym jest miękka hybryda (mhev)?

Nie wymagające ładowania, miękkie hybrydy elektryczne (MHEV) zwiększają wydajność swoich silników poprzez ponowne wykorzystanie energii zebranej podczas zwalniania i hamowania regeneracyjnego. Są wszechstronne i pozwalają dostosować się do różnych stylów jazdy.

POMÓŻ MI WYBRAĆ

Odpowiedz na pięć krótkich pytań dotyczących Twoich preferencji podczas jazdy, aby sprawdzić, czy Twój następny pojazd powinien być elektryczną hybrydą lub miękką hybrydą.

  • CZY SAMOCHÓD BĘDZIE WŁASNOŚCIĄ FIRMY CZY OSOBY PRYWATNEJ?