DEFENDER ODKRYWA BEZ KOMPROMISÓW.
Z RATĄ OD 3400 NETTO.

Stworzony do rzeczy wielkich. Gotowy na najtrudniejsze wyzwania. Bez względu na teren,

który przychodzi mu podbijać. Niezłomny Defender. Bezkompromisowy w każdych

okolicznościach. Intrygujący i pasjonujący. Przyciąga niezrównaną formą i szczególnie

korzystną ofertą dla przedsiębiorców. Z każdą chwilą coraz bardziej.

DEFENDER W EKSCYTUJĄCEJ OFERCIE
DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

Luksusowy. Odważny. Nie do pokonania.
Nieustraszony Defender w nadzwyczajnej ofercie
leasingu lub wynajmu długoterminowego dla przedsiębiorców
z korzystną ratą od 3 300 zł netto,
5-letnią gwarancją
i rocznym ubezpieczeniem pojazdu za 1% jego ceny.Dodatkowo przy wynajmie oferta zawiera
pakiet wyposażenia Business i pełną opiekę serwisową
przez cały okres użytkowania.

POZNAJ niezłomnego Defendera
w ATRAKCYJNEJ formie
finansowania

Odwiedź Salon Land Rovera Rawski Group w Markach k. W-wy
i wybierz Defendera w atrakcyjnej ofercie dla przedsiębiorców.

Zamów indywidualną prezentację
w Autoryzowanym Salonie Rawski Group.

Skontaktuj się z nami mailowo, telefonicznie lub poprzez formularz

tel. +48 22 10 111 10

salon@rawskigroup.plNasi Doradcy są do Państwa dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 19.00
sobota: 9.00-14.00

Administratorem danych osobowych osób korzystających z niniejszej strony internetowej jest Inchcape JLR Poland sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Łopuszańska 38 B, 02-232 Warszawa.

 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych dotyczących produktów i usług Jaguar i Land Rover (komunikatów marketingowych oraz informacji dotyczących bezpieczeństwa i komfortu użytkowania pojazdów) przez: Producenta pojazdów, którym jest Jaguar Land Rover Limited z siedzibą w Coventry w Wielkiej Brytanii, ich Generalnego Importera, którym jest Inchcape JLR Poland sp. z o.o. oraz przez Dealerów sieci dealerskiej Jaguar Land Rover w Polsce, na telekomunikacyjne urządzenia końcowe z których korzystam:

Dane osobowe będą przetwarzane przez Inchcape JLR Poland sp. z o. o. w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie uzasadnionego interesu spółki Inchcape JLR Poland sp. z o. o., do czasu wyrażenia sprzeciwu lub wycofania zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są w Polityce Prywatności

Kalkulacja promocyjnej oferty leasingu operacyjnego Full Service Leasing Masterlease dotyczy wynajmu długoterminowego z ratą miesięczną 3400 zł netto. Wysokość raty jest stała w całym okresie obowiązywania umowy powiększona o marżę. Opłata wstępna wynosi 10%, okres leasingu 24 miesiące oraz maksymalny roczny przebieg wynoszący 15.000 kilometrów przy finansowaniu przez Prime Car Managment S.A. Rata zawiera obsługę serwisową w limicie 15 tyś. km, auto zastępcze na czas naprawy mechanicznej do 10 dni oraz doposażenie auta w Pakiet Bussines o wartości 15 000 zł za cenę 1 zł. Kalkulacja promocyjnego ubezpieczenia pakietowego „1%” (koszt polisy ubezpieczeniowej to 1% stawki za pakiet na 1 rok eksploatacji liczonej od ceny pojazdu wskazanej na fakturze) dla samochodu Defender 110 S D200 przygotowana została wraz z PZU S.A. oraz Ergo Hestia S.A. i obejmuje swoim zakresem ubezpieczenie: OC, AC, NNW oraz Assistance. Powyższa kalkulacja promocyjnej oferty finansowania i ubezpieczenia dotyczy samochodów Defender, zamówionych w okresie od 3 stycznia 2024 r. do 31 stycznia 2024 roku. Wiążąca dla możliwości skorzystania z kalkulacji oferty jest data podpisania umowy sprzedaży (zamówienia) samochodu objętego w/w kalkulacją promocyjnej oferty. Szczegóły finansowania u dealerów Jaguar Land Rover. Kalkulacja nie stanowi oferty i jest adresowana wyłącznie do przedsiębiorców.