NAJPIERW MARZYSZ O SAMOCHODZIE SPORTOWYM.
POTEM O LUKSUSOWYM SUV-IE.
A WRESZCIE O NIM.

Nieprawdopodobna fuzja luksusu ze sportowym sznytem. Range Rover Sport. Ekscytujący od pierwszego spojrzenia.
Wyrazisty. Zwinny. O niesamowitych możliwościach. Budzi respekt i wznieca pożądanie.
Weź udział w wyjątkowych jazdach wyjątkowym SUV-em i zachwyć się jego perfekcją.

Poznaj pełnię możliwości Range Rovera Sport

Niesamowicie dynamiczny. Zniewalająco luksusowy. Harmonijnie łączy marzenia z rzeczywistością. Range Rover Sport. Bezkompromisowo definiuje sportowy luksus. Rozpala wyobraźnię i inspiruje do niepohamowanego odkrywania. Przejmij kontrolę nad pragnieniami i doświadcz jego wyjątkowych właściwości jezdnych. Weź udział w wyjątkowych jazdach wyjątkowym autem.

Odkryj Range Rovera Sport podczas wyjątkowych jazd testowych

Wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy, a my skontaktujemy się z Tobą w celu potwierdzenia zapisu na jazdę testową wymarzonym Range Roverem Sport.


Możesz też skontaktować się z nami telefonicznie. Wystarczy, że zadzwonisz pod numer infolinii:


85 667 11 22


Nasi konsultanci są dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00.

Administratorem danych osobowych osób korzystających z niniejszej strony internetowej jest Inchcape JLR Poland sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Łopuszańska 38 B, 02-232 Warszawa.

 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych dotyczących produktów i usług Jaguar i Land Rover (komunikatów marketingowych oraz informacji dotyczących bezpieczeństwa i komfortu użytkowania pojazdów) przez: Producenta pojazdów, którym jest Jaguar Land Rover Limited z siedzibą w Coventry w Wielkiej Brytanii, ich Generalnego Importera, którym jest Inchcape JLR Poland sp. z o.o. oraz przez Dealerów sieci dealerskiej Jaguar Land Rover w Polsce, na telekomunikacyjne urządzenia końcowe z których korzystam:

Dane osobowe będą przetwarzane przez Inchcape JLR Poland sp. z o. o. w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie uzasadnionego interesu spółki Inchcape JLR Poland sp. z o. o., do czasu wyrażenia sprzeciwu lub wycofania zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są w Polityce Prywatności