ODKRYJ STYL ŻYCIA Z 7‑OSOBOWYM DISCOVERY SPORT

Stylowy. Dynamiczny. Wszechstronny. Każda wyprawa 7-osobowym Discovery Sport to źródło fantastycznych wspomnień i niezapomnianych wrażeń. Niezawodny SUV pełen inteligentnych i przyjaznych użytkownikowi rozwiązań. Postaw na dynamiczne odkrywanie z Discovery Sport.
ODKRYJ STYL ŻYCIA Z 7‑OSOBOWYM DISCOVERY SPORT

WSZECHSTRONNY 7-OSOBOWY SUV DISCOVERY SPORT.

Inteligentne wnętrze. Wszechstronność przekraczająca wszelkie wyobrażenie. Siedem wygodnych miejsc.
Szereg praktycznych rozwiązań. Discovery Sport to funkcjonalny SUV o kapitalnych możliwościach.
Doskonale odnajduje się zarówno w mieście, jak i na bezdrożach. Możesz na nim w pełni polegać.
Discovery Sport to SUV, który czyni życie prostszym.

ODKRYJ STYL ŻYCIA Z 7‑OSOBOWYM DISCOVERY SPORT

5+2 MIEJSCA

157 litrów


Umożliwiając podróż Tobie i sześciorgu pasażerów, Discovery Sport pomieści jeszcze aż 157* litrów bagażu. Odpowiada to pojemności 115* litrów mierzonej "na sucho" - za pomocą wypełnionych bloczków.
Przesuń suwak, aby wyświetlić wszystkie pojemności przestrzeni ładunkowej.

W terenie nie do zatrzymania

Siedmioosobowy Discovery Sport to niesamowity kompan rodzinnych wypraw. Napęd 4x4 i doskonałe właściwości terenowe pozwalają mu stawić czoła nawet najtrudniejszym warunkom. Bez względu na okoliczności Discovery Sport podoła postawionemu przed nim wyzwaniu.

W TERENIE NIE DO ZATRZYMANIA

NAPĘD NA WSZYSTKIE KOŁA

Zapewnia on pewną jazdę na drodze i w terenie. Na śliskich nawierzchniach, takich jak trawa czy śnieg, moment obrotowy 7-osobowego SUV-a może być rozdzielany pomiędzy przednimi i tylnymi kołami, aby zmaksymalizować przyczepność.

TECHNOLOGIA I BEZPIECZENSTWO

Szybka. Intuicyjna. Niezawodna. Technologia zastosowana w siedmioosobowym Discovery Sport zapewnia niezrównaną rozrywkę i radość z jazdy, a także daje niezwykłe poczucie bezpieczeństwa. Sprawdź możliwości SUV-a dla 7 osób i odkryj praktyczne rozwiązania zastosowane w Discovery Sport.

WEWNĘTRZNE LUSTERKO WSTECZNE CLEARSIGHT

WEWNĘTRZNE LUSTERKO WSTECZNE CLEARSIGHT

Wiodąca w swojej klasie tylna przestrzeń bagażowa idealnie nadaje się do przewozu bagaży całej Twojej rodziny, a wewnętrzne lusterko wsteczne ClearSight1 zapewnia niezakłócony widok – niezależnie od tego, kto lub co znajduje się za Tobą.
REFLEKTORY MATRIX LED

REFLEKTORY MATRIX LED

Reflektory Matrix LED wykorzystują adaptacyjną wiązkę światła z przyciemnianymi segmentami, aby dostosowywać się do otoczenia i zapewniać maksymalną widoczność bez oślepiania kierowców jadących z naprzeciwka.
BEZPIECZEŃSTWO

BEZPIECZEŃSTWO

Szereg funkcji wspomagających kierowcę oraz kompleksowy system aż ośmiu poduszek powietrznych dla kierowcy i pasażerów zapewniają bezpieczeństwo Twojej rodzinie.
SYSTEMY WSPOMAGAJĄCE KIEROWCĘ

SYSTEMY WSPOMAGAJĄCE KIEROWCĘ

Nasza gama funkcji wspomagających jazdę i parkowanie została zaprojektowana tak, aby każda podróż była zarówno bezpieczna, jak i przyjemna.

Poznaj 7-osobowe modele Discovery Sport

Wszechstronne. Dynamiczne. Spragnione przygód.
Odkryj Discovery Sport i wybierz wersję SUV-a dla 7 osób, która najlepiej wpisuje się w Twój styl życia.

DISCOVERY SPORT

DISCOVERY SPORT

Dzięki purystycznemu wzornictwu i bogatemu wyposażeniu standardowemu modelu Discovery Sport, na kolejną rodzinną wyprawę wyruszysz w wielkim stylu.
DISCOVERY SPORT S

DISCOVERY SPORT S

18-calowe obręcze kół o wzorze "5075" nadają nadwoziu sportowy wygląd, a wnętrze Discovery Sport S wykończone miękką skórą DuoLeather wzbogacono o pakiet Pivi Pro1 oraz pakiet online z taryfą danych2.
DISCOVERY SPORT SE

DISCOVERY SPORT SE

Od reflektorów Premium LED z funkcją świateł do jazdy dziennej, przez system nagłośnienia MeridianTM Sound System, aż po pakiet Blind Spot Assist i adaptacyjny tempomat – Discovery Sport SE zapewnia optymalne wrażenia z jazdy.

Weź udział w jazdach testowych 7-osobowym Discovery Sport

Wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy do wybranego dealera, a my skontaktujemy się z Tobą w celu potwierdzenia zapisu na jazdę testową rodzinnym siedmioosobowym Discovery Sport.

WEŹ UDZIAŁ W JAZDACH TESTOWYCH 7-OSOBOWYM DISCOVERY SPORT