ODKRYJ STYL ŻYCIA Z 7‑OSOBOWYM DISCOVERY SPORT

Stylowy. Dynamiczny. Wszechstronny. Każda wyprawa 7-osobowym Discovery Sport to źródło fantastycznych wspomnień i niezapomnianych wrażeń. Niezawodny SUV pełen inteligentnych i przyjaznych użytkownikowi rozwiązań. Postaw na dynamiczne odkrywanie z Discovery Sport.
ODKRYJ STYL ŻYCIA Z 7‑OSOBOWYM DISCOVERY SPORT

WSZECHSTRONNY 7-OSOBOWY SUV DISCOVERY SPORT.

Inteligentne wnętrze. Wszechstronność przekraczająca wszelkie wyobrażenie. Siedem wygodnych miejsc.
Szereg praktycznych rozwiązań. Discovery Sport to funkcjonalny SUV o kapitalnych możliwościach.
Doskonale odnajduje się zarówno w mieście, jak i na bezdrożach. Możesz na nim w pełni polegać.
Discovery Sport to SUV, który czyni życie prostszym.

5+2 MIEJSCA

157 litrów


Umożliwiając podróż Tobie i sześciorgu pasażerów, Discovery Sport pomieści jeszcze aż 157* litrów bagażu. Odpowiada to pojemności 115* litrów mierzonej "na sucho" - za pomocą wypełnionych bloczków.
Przesuń suwak, aby wyświetlić wszystkie pojemności przestrzeni ładunkowej.

W terenie nie do zatrzymania

Siedmioosobowy Discovery Sport to niesamowity kompan rodzinnych wypraw. Napęd 4x4 i doskonałe właściwości terenowe pozwalają mu stawić czoła nawet najtrudniejszym warunkom. Bez względu na okoliczności Discovery Sport podoła postawionemu przed nim wyzwaniu.

NAPĘD NA WSZYSTKIE KOŁA

Zapewnia on pewną jazdę na drodze i w terenie. Na śliskich nawierzchniach, takich jak trawa czy śnieg, moment obrotowy 7-osobowego SUV-a może być rozdzielany pomiędzy przednimi i tylnymi kołami, aby zmaksymalizować przyczepność.

TECHNOLOGIA I BEZPIECZENSTWO

Szybka. Intuicyjna. Niezawodna. Technologia zastosowana w siedmioosobowym Discovery Sport zapewnia niezrównaną rozrywkę i radość z jazdy, a także daje niezwykłe poczucie bezpieczeństwa. Sprawdź możliwości SUV-a dla 7 osób i odkryj praktyczne rozwiązania zastosowane w Discovery Sport.

WEWNĘTRZNE LUSTERKO WSTECZNE CLEARSIGHT

WEWNĘTRZNE LUSTERKO WSTECZNE CLEARSIGHT

Wiodąca w swojej klasie tylna przestrzeń bagażowa idealnie nadaje się do przewozu bagaży całej Twojej rodziny, a wewnętrzne lusterko wsteczne ClearSight1 zapewnia niezakłócony widok – niezależnie od tego, kto lub co znajduje się za Tobą.
REFLEKTORY MATRIX LED

REFLEKTORY MATRIX LED

Reflektory Matrix LED wykorzystują adaptacyjną wiązkę światła z przyciemnianymi segmentami, aby dostosowywać się do otoczenia i zapewniać maksymalną widoczność bez oślepiania kierowców jadących z naprzeciwka.
BEZPIECZEŃSTWO

BEZPIECZEŃSTWO

Szereg funkcji wspomagających kierowcę oraz kompleksowy system aż ośmiu poduszek powietrznych dla kierowcy i pasażerów zapewniają bezpieczeństwo Twojej rodzinie.
SYSTEMY WSPOMAGAJĄCE KIEROWCĘ

SYSTEMY WSPOMAGAJĄCE KIEROWCĘ

Nasza gama funkcji wspomagających jazdę i parkowanie została zaprojektowana tak, aby każda podróż była zarówno bezpieczna, jak i przyjemna.

Poznaj 7-osobowe modele Discovery Sport

Wszechstronne. Dynamiczne. Spragnione przygód.
Odkryj Discovery Sport i wybierz wersję SUV-a dla 7 osób, która najlepiej wpisuje się w Twój styl życia.

DISCOVERY SPORT

DISCOVERY SPORT

Dzięki purystycznemu wzornictwu i bogatemu wyposażeniu standardowemu modelu Discovery Sport, na kolejną rodzinną wyprawę wyruszysz w wielkim stylu.
DISCOVERY SPORT S

DISCOVERY SPORT S

18-calowe obręcze kół o wzorze "5075" nadają nadwoziu sportowy wygląd, a wnętrze Discovery Sport S wykończone miękką skórą DuoLeather wzbogacono o pakiet Pivi Pro1 oraz pakiet online z taryfą danych2.
DISCOVERY SPORT SE

DISCOVERY SPORT SE

Od reflektorów Premium LED z funkcją świateł do jazdy dziennej, przez system nagłośnienia MeridianTM Sound System, aż po pakiet Blind Spot Assist i adaptacyjny tempomat – Discovery Sport SE zapewnia optymalne wrażenia z jazdy.

Weź udział w jazdach testowych 7-osobowym Discovery Sport

Wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy do wybranego dealera, a my skontaktujemy się z Tobą w celu potwierdzenia zapisu na jazdę testową rodzinnym siedmioosobowym Discovery Sport.