Miejskie SUV-y Land Rovera

Doskonale odnajdują się w labiryncie miejskich ulic, a dzięki swojej wszechstronności łatwo dostosowują się do stylu życia użytkowników. Poznaj miejskie SUV-y Land Rovera.
Miejski SUV Land Rovera

Zachwyć się możliwościami miejskich SUV-ów Land Rovera

Niesamowita zwrotność. Niezrównana wszechstronność. Doskonała widoczność. A na dodatek niedościgniony komfort podróżowania. Miejskie SUV-y Land Rovera są gotowe na wszelkie okoliczności. Wyposażone w najwyższej klasy technologiczne rozwiązania niezawodnie ułatwiają codzienne funkcjonowanie i efektywnie dostosowują się do stylu życia ich użytkowników. Wzbudzają zainteresowanie wyrazistym charakterem i działają na wyobraźnię wyrafinowanym stylem. Poznaj SUV-y Land Rovera w miejskim wydaniu.

Szukasz luksusowego auta z charakterem, które sprosta wyzwaniom miejskiej dżungli? Wybierz miejskie SUV-y Land Rovera.

Kompaktowy SUV miejski

Range Rover Evoque

Odkryj możliwości kompaktowego SUV-a Land Rovera
  • Doskonała widoczność wynikająca m.in. z wysokiej pozycji za kierownicą
  • Komfortowe i wszechstronne wnętrze z obszerną przestrzenią bagażową
  • Zaawansowane technologie pozwalające swobodnie poruszać się w miejskiej przestrzeni, np. kamera 3D Surround czy lusterko ClearSight View
  • Luksus i wyrazisty charakter w kompaktowych wymiarach
Rodzinny SUV miejski

Discovery Sport

Odkryj możliwości rodzinnego SUV-a Land Rovera
  • Połączenie przestronnego wnętrza z kompaktowymi wymiarami nadwozia
  • Wysoka pozycja za kierownicą i doskonała widoczność
  • Niedościgniona wszechstronność i najwyższy komfort jazdy
  • Luksusowy rodzinny SUV na miejskie i terenowe wyprawy
Nowy poziom wszechstronności miejskich SUV-ów Land Rovera

WSZECHSTRONNOŚĆ

Kompaktowe miejskie SUV-y Land Rovera wynoszą wszechstronność na nowy poziom. Bez względu na to, co przewozisz - czy zakupy, czy bagaż, czy sprzęt sportowy - pomieścisz w ich wnętrzu wszystkie niezbędne rzeczy. Z kolei zaprojektowane w przemyślany sposób schowki pozwalają zabrać ze sobą wszelkie potrzebne drobiazgi i w pełni cieszyć się komfortową podróżą.
Technologia zastosowana w małych miejskich SUV-ach

TECHNOLOGIA

Zaawansowana technologia zastosowana w małych SUV-ach miejskich Land Rovera zapewnia doskonałą jakość podróżowania w mieście i poza jego granicami. Wysoka pozycja za kierownicą zapewnia lepszą widoczność, która dodatkowo jest wspierana m.in. przez reflektory Matrix LED zapewniające daleki zasięg bez oślepiania innych kierowców czy lusterko ClearSight View pozwalające obserwować sytuację z tyłu, nawet jeśli tylna szyba jest zasłonięta.
Wszechstronne i inteligentne wnętrza miejskich SUV-ów

WYGODNE WNĘTRZE

Doskonałej jakości materiały, liczne udogodnienia oraz najwyższej klasy wykończenie wnętrz sprawiają, że miejskie SUV-y Land Rovera to prawdziwa oaza luksusu. Inteligentne rozwiązania gwarantują najwyższy komfort podróży, a także przestronną przestrzeń bagażową, którą błyskawicznie można dostosować do bieżących potrzeb.
Szeroka gama akcesoriów dla miejskich SUV-ów

OPCJE I AKCESORIA

Land Rover dysponuje szeroką gamą akcesoriów do wnętrza i nadwozia oraz artykułów lifestyle’owych zwiększających funkcjonalność miejskich SUV-ów. Z kolei ich personalizacja pozwala stworzyć autorską wersję wybranego modelu, w pełni dostosowując jego wygląd i wyposażenie do stylu życia jego użytkowników.

*Niektóre z opisywanych funkcji mogą być wyposażeniem opcjonalnym, dostępnym za dopłatą. Szczegóły u autoryzowanych dealerów.

Weź udział w jazdach testowych miejskim SUV-em Land Rovera

Wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy, a my skontaktujemy się z Tobą
w celu potwierdzenia zapisu na jazdę testową wybranym SUV-em miejskim Land Rovera.

Najczęściej zadawane pytania

Otwóż
CZY SUV-EM TRUDNO SIĘ PARKUJE?
JAKIEGO SUV-A WYBRAĆ?