Luksusowe SUV-y –wyjątkowe oraz wszechstronne modele Range Rover

<span style="font-weight:900;">Luksusowe SUV-y –wyjątkowe oraz wszechstronne modele Range Rover</span>

Luksusowe SUV-y są odpowiedzią na zmieniające się potrzeby najbardziej wymagających klientów. Ekskluzywne wykończenie sprawia, że oferują komfort najwyższej klasy. Nadwozie luksusowego SUV-a daje swobodę jazdy w każdych warunkach. Nowoczesne technologie ułatwiają poruszanie się w mieście, a mocne silniki pozwalają zachować dynamikę na trasie. Dzięki właściwościom jezdnym modeli Range Rover, Range Rover Sport, Range Rover Velar i Range Rover Evoque można z klasą przemieszczać się w miastach i na długich dystansach. Można również bez obaw wjechać w teren. Samochody zachowują bowiem znakomite parametry nie tylko na asfalcie.

Range Rover – niedościgniony wzór luksusowego SUV-a

W czasach gdy pierwsze SUV-y pojawiały się na rynku, próżno było w nich szukać cech samochodów luksusowych. Modelem, który jako pierwszy złamał tę regułę, był Range Rover. Elementy takie jak ekskluzywna skórzana tapicerka stanowiły przełom w wyposażeniu samochodów sportowo-użytkowych. Obecnie, po ponad pięćdziesięciu latach obecności, Range Rover wciąż pozostaje niedościgniony w swojej klasie. Model doskonale łączy wyszukane materiały i nieskazitelne wykończenie z możliwością jazdy w każdych warunkach.

Range Rover – niedościgniony wzór luksusowego SUV-a

Układ jezdny Range Rovera pozwala delektować się podróżą na drogach asfaltowych. Zaawansowany napęd na cztery koła sprawia natomiast, że nie trzeba zatrzymywać się tam, gdzie kończy się asfalt. Prześwit samochodu może osiągnąć nawet 295 mm. Dzięki temu jest on w stanie podołać nawet najcięższym wyzwaniom w terenie.

Nadwozie samochodu cechuje się wytwornym i wyrafinowanym designem. Wygląd auta łączy minimalistyczny charakter z masywną i budzącą respekt sylwetką. Długość nadwozia Range Rovera wynosi w zależności od wybranej wersji 5052 lub 5252 mm. Przestrzeń wnętrza jest nastawiona na zapewnienie maksymalnego komfortu oraz satysfakcji z samego przebywania w nim. Range Rover jest doskonałą wizytówką człowieka sukcesu, ale może być także niezwykle wszechstronny w życiu prywatnym. Model jest dostępny z dzieloną tylną kanapą w wersji Executive, która zapewnia dwa odrębne siedziska jak w limuzynie. Można również zdecydować się na bardziej rodzinną odmianę 7-miejscową.

NOWY RANGE ROVER

Kwintesencja elegancji

  • Bezkompromisowa moc i osiągi
  • Ekskluzywny i komfortowy
  • Posiadający charakterystyczną i ponadczasową sylwetkę
  • Pewność na drodze i w terenie
NOWY RANGE ROVER

Range Rover Sport – SUV, luksusowa limuzyna i samochód sportowy w jednym

Range Rover Sport łączy w sobie terenowe możliwości Land Rovera i wszechstronność nadwozia SUV. Dodaje do tego wnętrze luksusowej limuzyny, a także właściwości jezdne samochodu sportowego. Wygląd tego modelu wyraźnie sygnalizuje jego predyspozycje do dynamicznej jazdy. Wzornictwo Range Rovera Sport daje poczucie lekkości, przy zachowaniu wysokiej użyteczności nadwozia SUV. Pomimo sportowego charakteru samochód dysponuje imponującymi wymiarami – długość jego karoserii to 4946 mm.

Range Rover Sport – SUV, luksusowa limuzyna i samochód sportowy w jednym

Range Rover Sport łączy nieskazitelną wygodę i znakomite prowadzenie dzięki nowoczesnym rozwiązaniom zastosowanym w zawieszeniu. Adaptacyjne zawieszenie Range Rovera Sport jest w stanie zapewnić komfort jazdy luksusowej limuzyny. Po zmianie ustawień samochód staje się prawdziwym poskramiaczem krętych dróg. System wektorowania momentu obrotowego pomiędzy kołami zapewnia ogromną precyzję prowadzenia w zakrętach. Dzięki temu Range Rover Sport dostarcza ekscytującą i w pełni bezpieczną charakterystykę jazdy z nutą nadsterowności. Zastosowanie skrętnej osi tylnej pozwoliło zmaksymalizować stabilność prowadzenia. W efekcie osiągnięto sportowe wrażenia niespotykane w SUV-ach zapewniających tak wysoki poziom luksusu.

Prześwit można regulować w zakresie 216-281 mm. Podczas szybkiej jazdy Range Rover Sport pozostaje niski i maksymalnie aerodynamiczny. Przy spokojnej podróży może zaoferować natomiast komfort jazdy nieosiągalny w samochodach sportowych. Uniesienie nadwozia sprawia, że staje się poskramiaczem trawiastych zboczy, górskich ścieżek i błotnistych leśnych duktów.

Range Rover Velar – awangardowy, prestiżowy, wyrazisty

Range Rover Velar to najmłodszy samochód linii Range Rover. W 2017 roku ten model uzupełnił ofertę marki o luksusowego SUV-a średniej wielkości. Długość karoserii wynosi w nim 4797 mm. Nadwozie skrywa nowoczesne wnętrze o minimalistycznym designie.

Kokpit auta wykorzystuje kunsztowne wykończenie pozbawione zbędnych elementów. Walory wnętrza podkreśla zastosowanie materiałów najwyższej jakości. Elementy deski rozdzielczej i tapicerki zapewniają ekskluzywne doznania nie tylko swoim wyglądem. Zachwycają również fakturą swojej powierzchni podczas kontaktu z opuszkami palców.

Range Rover Velar – awangardowy, prestiżowy, wyrazisty

Dopasowane gabaryty Range Rovera Velar łączą się ze smukłą linią nadwozia. Dzięki temu ten luksusowy SUV prezentuje się dostojnie, a jednocześnie nieociężale. Samochód jest wyrazisty i elegancki, co skutecznie podkreśla pozycję społeczną jego właściciela.


Pneumatyczne zawieszenie dostępne w tym modelu pozwala na regulację prześwitu w zakresie 205-251 mm. Dzięki temu Range Rover Velar dostosowuje się do warunków, w jakich jest użytkowany. Automatyczne obniżenie prześwitu zwiększa aerodynamikę w trakcie jazdy autostradą. Uniesienie nadwozia pozwala natomiast oderwać się od miejskiego zgiełku i pojechać w nieznane.

Range Rover Evoque – miejski, terenowy, a zarazem luksusowy

Range Rover Evoque to najmniejszy model w gamie luksusowych SUV-ów Land Rovera. Ten kompaktowy SUV jest odpowiedzią na potrzeby kierowców intensywnie poruszających się w ruchu miejskim.

Dzięki swoim wymiarom Range Rover Evoque zapewnia wygodę manewrowania w ciasnych ulicach. Pozwala też na łatwiejsze parkowanie w centrum metropolii. W karoserii o długości 4371 mm ukryto finezyjnie wykończone wnętrze. Kokpit Range Rovera Evoque oferuje przy tym wysoki poziom komfortu i przestrzeń dla każdego z pasażerów.

Range Rover Evoque – miejski, terenowy, a zarazem luksusowy

Design karoserii Range Rovera Evoque przyciąga wzrok i pozwala wyróżnić się w sznurze pojazdów ciągnących się miejskimi arteriami. Jego wyjątkowy styl zaznacza prestiż, a wyraziste linie budują asertywny wizerunek kierowcy.

W kokpicie Range Rovera Evoque królują szlachetne materiały, które podkreślają ekskluzywny wymiar wnętrza. Wszystko jest zaprojektowane tak, aby w każdej chwili dostarczać kierowcy i pasażerom maksymalny komfort i wygodę.

Chociaż Evoque ustępuje wielkością pozostałym modelom Range Rovera, to jego wyposażenie zachowuje równie wysoki poziom. Podgrzewane i wentylowane siedzenia stanowią ukojenie zarówno w gorące, jak i chłodne dni. Zaawansowane systemy bezpieczeństwa oferowane w standardzie zapewniają natomiast maksymalną ochronę podczas jazdy.

Luksusowe SUV-y Range Rover – przewaga w każdej sytuacji

Modele Range Rover pozostają wierne swojemu terenowemu rodowodowi, co stawia je ponad konkurencją. W rezultacie są one jedynym w swoim rodzaju połączeniem pozwalającym spełniać cele służbowe, a w wolnym czasie stają się wrotami do realizowania życiowych pasji i odkrywania nowych dróg. SUV-y z rodziny Range Rover zachowują terenową geometrię zawieszenia Land Rovera. Dokładają do tego stylowe i gustowne wnętrza dopasowane do charakteru każdego modelu. Wszystko to jest ukryte pod minimalistyczną, ale muskularną karoserią, co zaowocowało unikatowymi możliwościami w biznesie i życiu prywatnym.

Wyposażenie SUV-ów Range Rover obejmuje nie tylko dodatki odpowiedzialne za relaksującą podróż. Ich możliwości przewozowe zapewnią wygodę również czworonożnym pupilom. Umożliwią też zabranie ze sobą sprzętu sportowego o dużych gabarytach. SUV-y Range Rover są także doskonale przystosowane do ciągnięcia przyczepy, bo po co rezygnować z zabrania swojej motorówki na biznesowe spotkanie nad jeziorem? Szczyt możliwości wyznacza wyłącznie fantazja właściciela Range Rovera.Najczęściej zadawane pytania

OTWÓRZ

Jaką moc silnika mają luksusowe SUV-y Range Rover?

Co sprawia, że luksusowy SUV sprawdza się w terenie?

Jakie systemy ułatwiają jazdę SUV-em w terenie?

Czy warto wybrać luksusowego SUV-a klasy premium zamiast limuzyny?

Jakie standardy bezpieczeństwa spełniają SUV-y premium?
Jakie są opcje finansowania aut Range Rover?
Jakie są wymiary bagażnika w SUV-ach Range Rover?
Co definiuje SUV jako "luksusowy"?